Annak érdekében, hogy Ön számára is jobb felhasználói élményt tudjunk biztosítani, az oldalon cookie-kat használunk. Az oldalunk használatával Ön elfogadja a cookie-k alkalmazását.További információt itt talál.
Elfogadom
Menü

ENERGY Dermaton testápoló olaj 100ml

Ár:
5.445 Ft (4.287 Ft + ÁFA)
Cikkszám: 8594069935417
Gyártó: Energy Group a.s .
Elérhetőség: Raktáron
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Menny.:db

Leírás és Paraméterek

ENERGY Dermaton testápoló olaj 100ml terméket rendelje meg most a KataBioPortal Webáruházban és néhány napon belül már használhatja is 25.000Ft kosárérték felett Ingyenes szállítással! Olvassa el a részleteket a Szállítás és fizetés menüpontban. 

A Dermaton természetes, könnyen beszívódó olaj, elősegíti a bőr tökéletes regenerációját.
Rizscsíra-, homoktövis-, valamint jojobaolajat, továbbá lecitint és illóolajokat tartalmaz. Az utóbbiak közül a legfontosabb a levendulaolaj, illetve a kakukkfű illóolaja. Nem tartalmaz UV elleni védőfaktort, ezért napolajként nem használható.

Alkalmazási területek:
Regeneráció és táplálás / mindennapi bőrápolás / napozás utáni ápolás / enyhébb égési sérülések gyógyítása / káros hatásokkal szembeni védelem / a bőr idő előtti öregedésének megakadályozása.

A Dermaton olaj hatásai:
A Dermaton könnyen beszívódó, természetes olaj, amely kiváló mindennapos regenerációt biztosít a száraz és a normál bőrnek egyaránt. Nyugtatja a bőrt, és enyhíti a külső környezet vagy a napsugárzás kellemetlen hatásait. Csillapítja az első fokú égési sérülések (bőrpirosodás) miatt fellépő fájdalmat, és megszünteti a sebgyógyulás idején érzett bőrviszketést. Felgyorsítja a bőr mélyebb rétegeinek regenerálódását, és védi a túlzott kiszáradástól.
Az olaj karotinoidban, A- és E-vitaminban, telítetlen zsírsavakban, valamint antioxidánsokban rendkívül gazdag. Ezek közül is a legjelentősebb a gamma-oryzanol. Ezek az anyagok támogatják a napsugárzás hatására létrejött szabad gyökök bőrből történő eltávolítását, ezáltal lassítják a bőr öregedési folyamatát. A homoktövisből származó olaj serkenti a melanocitákat, azaz napozás után felgyorsítja a pigmentképződést. A jojobaolaj egyfajta védőréteget hoz létre a bőr felszínén, így ellenállóbbá teszi a bőrt a mechanikus terheléssel, valamint a vegyi anyagok hatásaival szemben. Ez a filmréteg az illóolajokkal együtt segít távol tartani a kívülről támadó parazitákat, beleértve a vérszívó rovarokat is.

Összetételei:
- RIZSCSÍRA-OLAJ: számos telítetlen zsírsavat és antioxidánst (E-vitamin, gamma-oryzanol) tartalmaz, amelyek ellensúlyozzák a szabad gyökök sejtkárosító hatását, és a bőr mélyebb rétegeiben is biztosítják a regenerálódáshoz szükséges anyagokat.
- HOMOKTÖVIS-OLAJ: elsősorban karotinoid és A-vitamin tartalmával tűnik ki. UV sugárzás után regenerálja a bőr mélyebb rétegeit, aktiválja a festéksejteket (melanociták), és napozás után javítja a bőr pigmentációját.
- JOJOBAOLAJ: növényi zsírokban gazdag, összetételével rendkívül közel áll a bőr felszínén kialakuló, természetes faggyúréteghez. Védőréteget képez a test körül, és fokozza a bőr védelmét.
- LECITIN: foszfolipidek, elsősorban foszfatidil-kolinok gazdag forrása. Emulgátorként hat. Építőanyagot biztosít a sejtmembránok számára a bőr regenerációja során.
- ALMAECET: javítja a pH-t, fertőtleníti a bőr felszíni rétegeit, gyulladásgátló hatású, serkenti a bőr megújhodását, segíti a Dermaton hatóanyagainak felszívódását.
- GLICERIN: hidratálja és lágyítja a bőrt.
- ETANOL: szabályozza a zsír felszívódását. A készítmény stabilizáló elemeként van jelen.
- LEVENDULAOLAJ: illatosít, nyugtatja a bőrt, enyhíti a fájdalmat, jótékonyan hat a gyulladásokkal szemben, távol tartja a rovarokat.
- BABÉR-, KAKUKKFŰ- és PÁLMARÓZSA-ILLÓOLAJ: kiegészítik a levendulaolaj hatásait.

Figyelmeztetés:
A készítmény UV szűrőt nem tartalmaz, ezért napolajként nem használható. A tenyéren, illetve a test izzadságmirigyekben gazdag területein az olaj beszívódása lassabban megy végbe. Ezért érdemes a kezet a készítmény használatát követően szárazra törölni.
Használata után javasolt az elővigyázatosság, főleg akkor, ha fehér ruhát viselünk, mert az olaj közvetlenül a felvitel után még nyomot hagyhat.
Száraz, 10-25 °C hőmérsékletű helyen tartandó. Óvja a fagytól.
Gyermekektől távol tartandó!

A Dermaton olaj használata
száraz és normál bőr mindennapi ápolásához
a bőr rugalmasságának javítására
napozás utáni bőrápoláshoz
a napozás utáni barnulás felgyorsításához
a megégetett, bepirosodott bőr kezelésére
a vérszívó rovarok elűzéséhez
Javasolt alkalmazás
A Dermaton olajat vékony rétegben kell felvinni a bőrre, lehetőleg estefelé. Leégés, enyhébb égési sérülés, fájdalmas bőrpirosodás esetén használja naponta 2-3 alkalommal. Száraz bőr kezelésére érdemes naponta kétszer használni. Az olaj mindennap alkalmazható.

Kiszerelés 100 ml
Minimálisan rendelhető mennyiség 1 db
Márka Energy
Származási hely Csehország
Minőségét megőrzi A termék csomagolásán jelzett időpontig.
Bio Igen

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

5.445 Ft
Raktáron
Bioinformációs, komplex gyógynövénykrém
50 ml
Kiemelt hatásterületei: narancsbőr, ráncok, pigmentfoltok, hegek, ultraibolya (UV) sugárzás, menstruáció, ciszták, daganatok megelőzése és kiegészítő terápiája.
Alkalmazása – kiegészítő szerként – az alábbi problémák esetén segíthet: melldaganatok megelőzése és kiegészítő terápiája, ciszták, a hormonrendszer működési zavarai, a pajzsmirigy és a petefészek megbetegedései, terméketlenség, klimax, cukorbetegség, herpesz és cytomegalo vírusok.
Jótékonyan hat különböző bőrsérüléseknél (műtéti hegek gyorsabb gyógyulása, sebek, terhességi csíkok, horzsolások, cellulitis, különböző sugárzások okozta károsodások, égések) és egyes bőrbetegségekben (gombásodás, gyulladások, herpesz, festékhiányos bőr – vitiligo –, scleroderma, viszketés). Daganatos betegségekben szenvedőknél támogatja a sugárterápia miatt károsodott szövetek regenerálódását.
Arctisztítást követően, vizesen alkalmazva, arcra kenve bőrfiatalításra lehet felhasználni.
Jól kiegészíti a Gynex alkalmazását.
5.445 Ft
Raktáron
Bioinformációs, komplex gyógynövénykrém
50 ml
Kiemelt hatásterületei: szív, erek, vérellátás, immunrendszer, ultraibolya (UV) sugárzás, stressz. Alkalmazása – kiegészítő szerként – az alábbi problémák esetén segíthet: érgyulladás, aranyér, visszér, trombózis, elégtelen perifériás vérellátás, hajszálérgyengeség az arcon vagy a testen, vérömleny, lábszárfekély, felfekvés, zúzódás, csonttörés. Jótékony hatású továbbá bőr- és ideggyulladás, duzzanatok, nehezen gyógyuló sebek és fekélyek, akne, az allergia egyes fajtái és migrén esetén. Kiegészítő szerként használható a bőr onkológiai megbetegedéseiben. Enyhíti a leégés miatti fájdalmat és gyorsítja a bőr regenerálódását. Sportolók izomlazítóként használhatják. Éjszakai arckrémnek ugyancsak javasolt. Jól kiegészíti a KOROLEN alkalmazását.
5.445 Ft
Raktáron
A VISAGE REJUVE arcpakolás revitalizáló hatása már az első alkalmazás után érezhető. Azonnal feszessé teszi és kisimítja a bőrt, segíti a keringését, megújítja a ragyogását és az életerejét, táplálja és üdévé teszi, és a bőr csodálatosan egészséges színárnyalatot kap tőle.
Fáradtnak érzi magát? Bőre szürkés árnyalatba hajló, élettelen, esetleg száraz és hámlik? Arcbőre érett, ráncosodásra hajlamos és törékeny? E jelenségek mindegyike indokolja a VISAGE REJUVE arcmaszk használatát. Minden bőrtípusra használható, a száraz és érett bőrt is beleértve.

Keresés